servicem onteurs Hulp-loodgieters c OFFICE MANAGER acatures Help je graag iemand op weg? spring p 61^” connexxion Iets doen tegen kanker? Zelfstandig Operator MM Voor kleine series op maat gemaakte dozen Geen aanbetaling nodig! SPECIALIST O N S I O E N Chauffeurs Groepsvervoer m/v (15-20 uur p/wk) in Gouda e.o. ■I ■I VERPAKKINGEN B.V. (aanbieding is geldig t/m 2 februari 2009 en niet in combinatie met andere aanbiedingen) Boxspringspecialist Van der Horst Mercuriusweg 15 2741 TB Waddinxveen Tel. (01821 611 709 info@deboxspringspecialist.nl FLAM HAARDEN EN KACHELS Dru Metro SI Van je werk je hobby maken, daar teken je voor! all-rounder (m/v) met boekhoudkundige basis naar keuze krijgt u een luxe topmatras cadeau. 1 van een Mercuriusweg 18 Waddinxveen Wij vragen: - MBO niveau - Relevante werkervaring - (Enig) technisch inzicht - Bereidheid flink aan te pakken en verantwoordelijk heid te nemen - Eventueel heftruckcertificaat - Eventueel vrachtwagenrijbewijs (reservechauffeur) Wij bieden: Een hele gevarieerde job met veel verant woordelijkheden in een sterk groeiend bedrijf. Voor vragen kunt u ons altijd bellen. Wilt u solliciteren? Stuur ons een e-mail met uw gegevens en een korte motivatie. Takenpakket: - Het zelfstandig instellen en bijstellen van machines - Het voorbereiden, verwerken en afhandelen van productie-orders - Aansturen van junior medewerkers - Analyseren en oplossen van eenvoudige storingen - Registratie van productiegegevens - Laden en lossen van de vrachtwagen Zondag en maandag gesloten, Donderdagavond koopavond Tel. 0182-570866 info@doosnodig.nl www.doosnodig.nl Wij zijn op zoek naar een fulltime: INSTALLATIE Nijverheidstraat 1,2751 GR Moerkapelle Tel.: 079-593 12 17 www.flamkachels.nl U kunt ons bellen voor de openingstijden van de showroom! TECHNIEK Uw voordeel kan oplopen tot 1.715,-. Kom dus naar uw Lectus dealer of kijk op www.lectus.se voor de unieke eigenschappen van een Lectus boxspring en bijbehorende topmatras. Connexxion Taxi Services zoekt Pits goede secundaire arbeids- B V Regionale Nieuwsbladen Groep Ruim één op de drie mensen in ons land zal ooit kanker krijgen. Anderen maken het van dichtbij mee. Kanker raakt ons dus allemaal. Alleen samen kunnen we kanker bestrijden. Kijk op www.kwfkankerbestrijding.nl wat u kunt doen of geef op giro 26000. Ponsioen Installatie Techniek B.V. is bedrijf actief in de gehele Randstad. Als chauffeur groepsvervoer breng je doordeweeks met'kleine’ bussen leerlingen van huis naar school en terug of passagiers van bijvoorbeeld huis naar dagopvang. Op vaste tijden, tussen 7.00-9.00 en 14.30-17.00 uur. De schoolvakanties ben je vrij. Je werkt in principe vanuit huis en hebt de auto dan ook bij huis. Heb je een geldige chauffeurspas, dan kom je in aanmerking voor een welkomstpremie van 200,-. Geen chauffeurpas? Wij leiden je onder gunstige condities op! Voor deze functie worden ook mensen met een WA0-/WIA-, AOW-, VUT- uitkering of prepensioen uitgenodigd te solliciteren. Woon je in Gouda of omgeving? Heb jij een B-rijbewijs? Heb je een chauffeurspas, of wil je die halen? Ben je in het bezit van het diploma Levensreddend Handelen of heb je de bereidheid tot het volgen van deze opleiding? Solliciteer dan meteen op www.werkenbijconnexxion.nl (referentie CTRS0090), of bel 0900-0987 vöor een sollicitatieformulier. Bij ons krijg je een prima salaris op basis van de CAO Taxi. En voor onze medewerkers hebben we allerlei voordelen: korting op je autoverzekering (34%!), zorgverzekering en hypotheek- en inboedelverzekering. Connexxion Taxi Services verzorgt kleinschalig personenvervoer. Zoals groepsvervoer, vervoer voor zorginstellingen, gehandicaptenvérvo.er en zieken vervoer. We hebben ca. 35 miljoen reizigers per jaar, 5000 medewerkers en 3000 voertuigen. Verdel Installatietechniek, gevestigd in Oudewater, is sinds de oprichting in 1981 gespecialiseerd in ontwerp en aanleg van centrale verwarmingsinstallaties, met name in de woningbouw. De opdrachtgevers (vooral grotere aannemers) laten het werk graag uitvoeren door Verdel, omdat zij weten, dat het dan met de kwaliteit wel goed zit. De huidige boekhoudster gaat in 2009 - na bijna 25 jaar - met de VUT. Voor Verdel zijn wij dan ook op zoek naar een opvolg(st)er, die - onder andere in verband met een aantal nieuwe ontwikkelingen - een breder takenpakket zal krijgen. PE Advies Ptnoattlt Eipfrtiu IN5THLLOTIETE C H N I E K een middelgroot installatie- Naast de reguliere boekhouding (debiteuren, crediteuren, belastingaangiftes etc.) verzorg je ook de projectadministratie en de mutaties in de salarissen (voor de externe verwerking). Je draagt zorg voor de uitvoering van het personeelsbeleid (ziekteverzuim, sollicitatie- en beoordelingsgesprekken etc.) en je springt in bij het inplannen van de servicewerkzaamheden. Je werkt mee aan calculaties en offertes, je houdt de website bij enzovoort. ICortom: je bent/wordt de rechterhand van de directie, die open staat voor ideeëen en eigen inbreng. Een absolute uitda ging voor iemand met initiatief en ambitie. Interesse? Mail snel naar drspim(a)De.nl of schrijf naar PE Advies, Geestdorp 37, 3444 BE Woerden. Meer weten? Bel Pirn Epping (0621- 244299) of kijk op www.verdel.nl. Sollicitaties richten aan: maar niet noodzakelijk. KWF KANKER L BESTRIJDING Kanker betekent lang niet altijd het einde. Functie eisen: Motivatie en interesse om in de installatietechniek te werken; Bereid om opleidingen te volgen; LTS/VMBO opleiding is een pré, Vanwege uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar Hulp CV-service monteurs, CV-service monteurs en Hulp-loodgieters. Wij stellen daar een goed salaris en voorzieningen tegenover. Voor inlichtingen over deze functie kunt u bellen met dhr. W Ponsioen, tel. 0172 - 432661. Ponsioen Installatie Techniek B.V., Postbus 81, 2400 AB Alphen a/d Rijn, t.a.v. dhr. W Ponsioen. GRATIS TOPMATRAS!*

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 18