/lll\ RUGPIJN, HOOFDPIJN, NEK en/of SCHOUDERKLACHTEN? □En) feam WKl KMRSJESflVOND 72 IL ’«7 Voortaan rechtstreeks naar de oefentherapeut Mensendieck/Cesar C’ 70 A'(' Doe dan de volledige houdings- en bewegingscheck bij de oefentherapeuten (vergoeding vanuit uw aanvullende verzekering) PRAKTIJK VOOR OEFENTHERAPIE CESAR v'V grote publiekstrekkers. www.mensendieckboskoop.nl www.mensendieck-waddinxveen.nl GOUDA - Op 16 december wordt voor de 53e keer het grootste kerstevenement van Nederland, Gouda bij Kaars licht, georganiseerd. Een indrukwekkend lichtfeest, waarbij 1500 kaarsen bran den in het historische stad huis en duizenden kaarsen achter de ramen van de pan den rondom de Markt. Met als hoogtepunt om 19.00 uur het ontsteken van de kerst verlichting in de kerstboom door een vertegenwoordiger uit de zusterstad Kongsberg in Noorwegen. groep/klezmerorkest 'Di Go jim’ met hun programma 'Oj Chanouka’ (een vrolijk Joods kaarsjesfeestconcert). Ook de kerstmodeshow in het oudste straat van Gouda, een levende kerststal achter de Kaaswaag en Kerstmarkt in de VVilhel- minastraat (stadscentrum) zijn De folder met het definitieve programma ligt inmiddels verspreid door de binnenstad van Gouda. Daarnaast is er een digitale versie beschikbaar op de website www.goudabij- kunstlicht.nl. PRAKTIJK VOOR OEFENTHERAPIE MENSENDIECK Reijerskoop 243 2771 BK Boskoop 0172-218025 Staringlaan 21-18 2741 GC Waddinxveen 0182-619340 Stationsstraat 18A 2741 HS Waddinxveen 0182-615300 Ka F* Naast Gouda bij Kaarslicht, start vanaf 19 decem ber Gouda bij Kunstlicht. Dit jaar met een 'special guest' uit Frankrijk, de Franse Lichtkunstenaar Patrice Warrener, die het historische Stadhuis geheel zal aanlichten met zijn Chromolite projec ties. Dit spektakel is echt een bezoekje waard. Het stadhuis is te bezichtigen van 19 december tot en met 28 december. Naast het aangelichte stadhuis, zijn ook dit jaar de Goudse Glazen van de Sint Janskerk weer uitgelicht van 19 december tot en met 30 december. Op 16 december, kaarsjesavond, zijn de glazen ook te bezichtigen. Dit jaar is het sportieve element van Gouda bij Kunstlicht de Goudse Ijsbaan. Voor een flink rondje schaatsen en de ouderwetse 'koek en sopie' bent u hier aan het goede adres. Voor meer infor matie check de website www.goudabijkunstlicht. nl. groot kerstspektakel plaats m.m.v. het 'Bodegraafs Vocaal Ensemble' onder leiding van John Boumans, het schoolor- kest van het Coornhertgymna- sium onder leiding van André Bunnik en tot slot het optre den van de internationaal doorgebroken muziektheater- 4- In de Gouwekerk vindt 's avonds, vanaf 20.15 uur, een De VVV heeft een speciaal dagarrangement sa mengesteld om u optimaal te laten genieten van deze dag. Het arrangement is inclusief koffie met stroopwafel, stadswandeling onder leiding van een VVV gids door de historische binnenstad, een rondleiding voor Museumgoud A, een drie-gangen diner incl. één glas wijn en informatie over Gouda bij Kaarslicht met een liederenboekje. Vooraf reserveren is verplicht, via VVV Gouda, tel. 0900 46832888 of info@vvvgouda.nl. ken 14-jarige talent Valentina Tóth (om 15.00 uur in de Sint Janskerk), optredens van de 'Veluwse Midwieterhoorn Bloazers’ en diverse concerten Kerken, musea en binnenplaatsen zijn op deze dag eveneens gratis toegankelijk. De hele dag zijn er, op veel historische locaties, allerlei op tredens van koren, muziek- en iheatergroepen. Te denken valt aan de Kaaswaag, Burgerhal ionder het stadhuis), Gouwe kerk, diverse musea, binnen plaatsen, de visbanken en bij oewoners binnen de grachten gordel. Bijzonder zijn de optre dens van toneelgroep 'Maske rade' die, gekleed in historische kleding uit de tijd van Dickens, door o.a. Fairy Queen (Ierse volksmuziek), Muziekensem- ble 'Gheselscap goet ende fijn' (Vlaamse liederen, dansmu ziek, volksgebruiken, muzikale gedichten en folklore vanaf de middeleeuwen), inloopconcert 'Oj Chanuka' (Joods kaarsjes- feest) door muziektheater 'Di Gojim', diverse koren waaron der 'Cantare', 'Flexible Sound', 'Supper's Ready', Kleintheater zanggroep 'Music All', 'Coro d'Oro', Blazersensemble 'De Merweboertjes', Koperkwintet 'Goed Koper', en nog vele an deren. Naast de traditionele samen zang en het optreden van de Goudse zangeres Desirée Cou- mans, begeleid door John de Heij (gitaar en zang) en Nils Davidse (piano), op de Markt en de toespraak met evange- liezang door de Burgemeester van Gouda, bruist de gehele binnenstad van 10.00 - 22.00 uur van diverse kerstactivitei- ten. Voorafgaan en aansluitend op het officiële programmaon derdeel op de Markt, kunnen bezoekers het promenadecon cert in de Sint Janskerk en zes scenes speelt. Toneelgroep alle overige concerten gratis Goudse Komedie speelt diverse bijwonen. 'luchtige' scenes met als thema 'licht'. Verder een pianoconcert van het inmiddels doorgebro- SEURT HET! I oefentherapeut! MENSENDIECK J ‘ft AA ’AA AA ihA AA A SSRSUska sass® EMlfl IN Ewam®m@inr£ jaar róg grotere ©pteïS i?| 'i r i» -4! H1-

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 9