debitel W Elkaar stimuleren Uitslag waterschapsverkiezingen I FLEXCOM unicef© www.hhsk.nl Laat Nederland van zijn beste kant zien. Word nu Vriend van het Oranje Fonds T Bekendmaking www.oranjefonds.nl/vrienden 0900 44 88 448 (lokaal tarief) Door onze steun ontmoeten mensen elkaar, ondernemen zij samen activiteiten of vinden zij een nieuwe plek in de samen leving. Uw hulp is daarbij onmisbaar. Rijnland jnicef Ter inzage TAUTOMATISERINGj iTELEF.OQNSYSTEMËNi Droge voeten, schoon water Geef méér, koop kaarten en cadeaus op unicefshop.nl Beleidskader grondwater Europese Kaderrichtlijn Water Belastingverordeningen Kostentoedeling HHSK maakt Digitale Nota mogelijk! Bekendmaking vergunningen Bestuursvergadering Nieuws dijkgraaf en hoogheemraden 0 {perspectieven WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN GOUWE KOERIER WOENSDAG 17 DECEMBER 2008 PAGINA 14 Leiden, 15 december 2008 Giro 121 l i Leiden, 15 december 2008 (gratis advertentie) urüce’«t i week 51, nr. 26 Water Natuurlijk Van Zoelen, A.M. (Agnes), Rotterdam (v) Derksen, G.J.M. (Gé), Capelle a/d IJssel (m) Kortlandt, E. (Eric), Bergschenhoek (m) Nauta,T.A. (Tjitte), Rotterdam (m) SGP/ChristenUnie (lijstcombinatie) Slingerland, J. (Jaap), Berkenwoude (m) Prinsen,H. (Harry), Zoetermeer (m) van der Velden, C. (Chris), Krimpen a/d IJssel (m) Tevens zijn deze type abonnementen beschikbaar met internetbundel én 250 minuten gratis onderling bellen met uw collega's voor €10,- per maand extra NOORDKADE 56A WADDINXVEEN TEL. (0182) 63 09 66 schapslasten digitaal ontvangen, betalen en bewaren. De Digitale Nota vervangt de traditionele papieren aan slagbiljetten en acceptgiro's voor degene die zich hiervoor aanmeldt. Via de digitale nota betaalt u snel en veilig met een paar muisklikken, houdt u uw administratie overzich telijk en spaart u het milieu. Voor geïnteresseerden, die het gemak van de digitale nota willen ontdekken, is een demo op de internetpagina's van de ABN-AMRO, Postbank en Rabobank beschikbaar. Ook kunt u op de internetpagina's van deze banken zich met uw burgerservicenummer aan melden voor de digitale nota. DWLK: Helder als water Graveland, J. (Jan), Stolwijk (m) Hardijzer, W.A. (Willem), Moordrecht (m) Stichting Krimpenerwaard op de Kaart Vonk Noordegraaf, A. (Ton), Stolwijk (m) Bedrijven (aangewezen zetels) van der Klugt, AJ.B. (Toon), Bleiswijk (m) van Duin, J.C. (Jan Cees), Rotterdam, (m) Tieman, P.C.M. (Paul), Nieuwerkerk a/d IJssel (m) Baas, J. (Jan), Gouderak (m) Molle, W.T.M. (Willem), Rotterdam (m) Gedurende de inzageperiode kunt u schriftelijk reageren door een brief te sturen aan het dagelijks bestuur. Monde ling inspreken kan tijdens spreekuren die hiervoor worden gehouden op donderdag 15 en 29 januari 2009 tussen 17.00 en 20.00 uur in het hoofdkantoor. Voor meer infor matie zie onze website. Ongebouwd (aangewezen zetels) Bac, D. (Daan), Moerkapelle (m) de Jong, A. (Arjan), Bergambacht (m) Boer GZN, W. (Wim), Berkenwoude (m) Natuurterreinen (aangewezen zetel) Aartsen, A. (Albert), Den Haag (m) Na controle van de geloofsbrieven in de zitting van het huidig algemeen bestuur in de vergadering van 17 december zal het nieuwe bestuur in de eerste vergadering op 8 januari as. worden geïnstalleerd. E-MAIL INFO@FLEXCOM.EU INTERNET WWW.FLEXCOM.EU Zevenhuizen-Moerkapelle - (K.08.111Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, aanleggen van een persleidingtracé, Dwarsweg 17. De vergunningen en het activiteitenbesluit liggen ter inzage op het hoofdkantoor. Voor nadere informatie over de vergunningen kunt u contact opnemen, tel. nr. 010 45 37 335.Tegen de keurvergunningen en het activiteitenbesluit kunt u schriftelijk t/m 28 januari 2009 bezwaar maken bij het hoogheemraadschap. Alle verordeningen treden in werking per 1 januari 2009. De teksten van alle bovengenoemde verordeningen zijn te vinden op onze website. De stukken liggen gedurende 12 weken ter inzage op het hoofdkantoor. Capelle aan den IJssel Weigering vergunning - (K.08.466) A.J. van den Berg, maken van een eiland in de hoofdwatergang, 's-Gravenweg 213. Moordrecht - (K.08.113) ing. P.G. de Vries, dempen en graven van water, Spoorweglaan 4; - (K.08.314) C. van Gelderen, maken van een steiger, Oost Ringdijk 20; - (K.07.580) L. Vermeer, herinrichten van een tuin, Westringdijk 42 - (K.08.352) NV Nederlandse Gasunie, aanpassen van de gastransportleiding langs een hoofdwatergang, kruising Zuidelijke Dwarsweg Derde Tochtweg; - (K.08.515) Gemeente Moordrecht, uitvoeren van diverse werkzaamheden, Oosteinde 49 t/m 67 en Tulpstraat 110; - (K.05.477) E.M. Smits, hebben van een brug, Oosteinde 3/13a; - (K.07.405) L. Ruding, hebben van een rijdam met duiker en het graven van water, Middelweg 2. Nieuwerkerk aan den IJssel - (K.07.615) M. Kortenhoeven, vervangen van een loopbrug,'s-Gravenweg 147a; - (K.07.552) R. Hoek, maken van een steiger in de Ringvaart, Polderdreef 118; - (K.08.352) NV Nederlandse Gasunie, aanpassen van de gastransportleiding langs een hoofdwatergang, kruising Zuidelijke Dwarsweg DerdeTochtweg; - (K.08.264) M. van Wendel de Joode, houden van paarden, aanbrengen van een inloopruimte en het maken van een inloopstal, Bermweg 12; - (K.08.318) N.V. Duinwaterbedrijf Zuid-Holland, aanleggen van een hoofdwaterleiding, Ringvaart t.h.v. de Tweede Tochtweg. Waddinxveen - (K.08.103) Oasen N.V., aanleggen van een aansluit- leiding, Kanaaldijk 6. Wvo-activiteitenbesluit - (L.05.559.V01Waddinxveense Groenrecycling Wagro B.V., het lozen van hemelwater op het oppervlaktewater afkomstig van de locatie Tweede Bloksweg 54 B. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123, 3063 GK Rotterdam Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland zijn van plan een vergunning, onder voorschriften, te wijzigen van: Nr. V.31575 Esveld FA C in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 27 september 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Rijneveld 70, 72 en 74 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.33243 Bremmer Boomkwekerijen vof in Waddinxveen. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 11 mei 1998 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op een perceel aan Kromme Esse 4b te Waddinxveen. De lozingen vinden plaats in watergangen van de polder Bloemendaal. Ontwerp-wijzigingsbeschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Nr. V.31316 A.J. Vurens in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 29 maart 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op een perceel aan Molenkolk 59 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31898 A. Bulk Jzn in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 19 juni 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van vpornoemd bedrijf, gelegen op een perceel aan de Zuidwijk 20a in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.32250 Kortmann Miniplant bv in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 4 december 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd beddrijf, gelegen op een perceel aan Biezen 80a in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. De wijzigingen hebben betrekking op de emissievoorschriften voor bedrijven met containervelden. De aanpassing van de emissievoorschriften geschiedt op basis van het besluit van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland van 4 december 2007. De ongewijzigde voorschriften van de lozingsvergunning^ blijven onverminderd van kracht. U kunt de overige stukken van 18 december 2008 tot en met 28 januari 2009 inzien bij: - de gemeente Boskoop, Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afdeling Bestuurszaken (telefoon 0172-219516); - de afdeling Plantoetsing en Vergunning verlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 in Voor informatie over de ontwerp-beschikking kunt u contact opnemen met de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie over Rijnland op www.rijnland.net. Bekendmaking aansluitvergunning op grond van de aansluitverordening Rijnland Door het indienen van een bezwaarschrift wordt de werking van het besluit c.q. de vergunning niet geschorst. Indien er ten aanzien van het besluit tijdelijke maatregelen nodig zijn, waarmee niet kan worden gewacht totdat op het bezwaarschrift is beslist, kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank ‘s-Grayenhage worden verzocht om hiervoor een voorlopige voorziening (inclusief schorsing van het besluit) te treffen. Dit verzoek moet worden gericht tot de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage, sector Bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek moet griffierecht worden betaald. Bij dat verzoek moet een kopie van het ingediende bezwaarschrift en een kopie van de vergunning worden meegestuurd. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofdstuk 4 (paragraaf 4.1) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) wordt thans de aansluitvergunning bekendgemaakt. De aanvraag en de op basis daarvan opgestelde aansluitvergunning liggen voor een ieder van 18 december 2008 tot en met 28 januari 2009 gedurende 6 weken ter inzage. Gedurende voormelde termijn van 6 weken kan iedere belanghebbende naar aanlei-ding van voornoemde beschikking schriftelijk zijn/haar gemotiveerde bezwaren indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden. De brief met de bezwaren moet worden onder tekend, en moet tenminste bevatten: de naam van de indiener, adres, dagtekening, een omschrijving van het besluit c.q. de vergunning waartegen het bezwaar is gericht, en de gronden (motivering) van het bezwaar. VVD de Jonge, G (Ger), Rotterdam (m) van den Eijnden, P.FJ. (Paul), Capelle a/d IJssel (m) Luigies, H.H. (Huug), Krimpen a/d IJssel (m) Wientjes-van der Velden, M.C. (Maria), Waddinxveen (v) PvdA Vester, B.A.S. (Boudewijn), Rotterdam (m) Heinecke, J.H. (Anneke), Bleiswijk (v) Paulusma, P.C. (Paul), Rotterdam (m) Bruil, B. (Boudewijn), Capelle a/d IJssel (m) CDA Heemskerk, T.P.M. (Theo), Zevenhuizen ZH (m) Wierenga-Posthumus,T. (Tjitske), Krimpen a/d IJssel (v) Molenaar, M. (Maarten), Nieuwerkerk a/d IJssel (m) Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Het algemeen bestuur van het hoogheemraadschap heeft op 26 november 2008 het Beleidskader Grondwater vast gesteld. Hef Beleidskader Grondwater ligt van 17 december 2008 tot en met 28 januari 2009 ter inzage op het hoofdkantoor. U kunt het Beleidskader Grondwater ge durende deze periode ook inzien in de gemeentehuizen van al onze gemeenten in ons beheersgebied en op onze website. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) is inspraak mogelijk op het Waterbeheerplan Europese Ka derrichtlijn Water Schieland en de Krimpenerwaard en op het bijbehorende plan-MER, die door ondermeer de pro vincie en het hoogheemraadschap is opgesteld. Het plan en het plan-Mer liggen ter inzage van maandag 5 januari tot en met maandag 16 februari 2009 op het hoofd kantoor en de gemeenten in ons beheersgebied. 3,50 incl. BTW 4,95 incl. BTW 7,95 incl. BTW Op 26 november 2008 zijn de volgende verordeningen vastgesteld. - de Verordening precariobelasting Schieland en de Krimpenerwaard; - de Legesverordening Schieland en de Krimpenerwaard. - de Verordening watersysteemheffing; - de Verordening wegenheffing; - de Verordening verontreinigingsheffing; - de Verordening zuiveringsheffing. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 10 december 2008 de Kostentoedelingsverordening watersysteembeheer en wegenbeheer Schieland en de Krimpenerwaard goedgekeurd. Dit besluit ligt vanaf heden gedurende zes weken ter inzage op het hoofd kantoor. Tevens is het besluit in te zien op onze website. Nr. V.45555 Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat zij een vergunning op grond van de Aansluitverordening Rijnland 2005 hebben verleend aan de gemeente Waddinxveen voor het aansluiten van de openbare riolering van de gemeente Waddinxveen op de afvalwaterzuiverings installatie Reeuwijk-Randenburg. Het effluent gezuiverd afvalwater) wordt geloosd in het oppervlaktewater van de Gouwe. De stukken zijn in te zien bij het hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Plantoetsing en Vergunningverlening, Archimedesweg 1 in Leiden, op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur; buiten voornoemde uren is inzage mogelijk na telefo-nische afspraak met voornoemde afdeling (telefoon 071-3063450 of 071-3063453). Internetbankierders bij ABN AMRO, Postbank én Rabo bank kunnen vanaf 1 januari 2009 hun aanslagen water- Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoog heemraadschap vergunningen en ontheffingen op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo), de Keur en het Reglement Verkeersregels en Verkeerste kens (RVV). U kunt de stukken betreffende Nr. V.33243 van 18 december 2008 tot en met 28 januari 2009 inzien bij: - de gemeente Waddinxveen, afdeling V.R.O.M., Raadhuisplein 1, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur; voor inzage buiten genoemde uren na telefonische afspraak met voornoemde afdeling (telefoon 0182-624829); - de afdeling Plantoetsing en Vergunning verlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden (buiten kantooruren op verzoek, telefoon 071-3063450). Leiden (buiten kantooruren op verzoek, telefoon 071-3063450). Graag nodigen wij u uit voor de openbare vergadering van het algemeen bestuur op: 8 januari om 19.30 uur. Tijdens deze vergadering wordt het nieuwe bestuur definitief geïnstalleerd. De vergadering wordt gehouden in het kantoor aan de Maasboulevard 123 te Rotterdam. De agenda van de ver gadering is in te zien op onze website. Inspreken tijdens de vergadering is mogelijk nadat u dit heeft aangekondigd bij de voorzitter of het secretariaat, tel. 010 45 37 272. DEBITEL KPN SIM ONLY: 75 minuten 25 sms voor 150 minuten 100 sms voor 250 minuten 75 sms voor unicef Hoogheemraadschap van In de vergadering van 9 december gingen allereerst de hartelijke felicitaties uit naar de hoogheemraad mw. M J. van Ravesteyn-Kramer met haar benoeming als waarne mend burgemeester van de gemeente Bloemendaal. Vervolgens werd besloten: - De beleidsregel over het gebruik van ontzilt zeezand voorlopig vast te stellen en in procedure te brengen. - Het voorstel tot invoering van emissiegrenswaarden voor diffuse bronnen te accepteren en de verdere uit werking in een beleidsregel af te wachten. - Het verzoek van de Stichting Achterland voor het op stellen van een boekje waarin tevens een landmark van het hoogheemraadschap wordt belicht te honoreren. - Het verzoek om een bijdrage voor een sanitatieproject in Gambia vanwege de eigen betrokkenheid in Sema- rang-lndonesië af te wijzen. Tijdens de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze naar voren brengen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland (Postbus 156, 2300 AD Leiden). Flexcom is deelnemer van voor elk abonnement. Uiteraard heeft Flexcom een bijpassend toestel Aanbiedingen zijn geldig t/m 11-01-'09. Bedragen zijn exclusief BTW, tenzij anders vermeld. Op dinsdag 2 december is in een openbare zitting van het stembureau de uitslag van de verkiezing van een nieuw bestuur bekend gemaakt. De opkomst bij de verkiezingen bedroeg ruim 20,7% en was daarmee ruim 20% hoger dan vier jaar geleden. Op basis van de uitslag is het aantal zetels van de groeperingen bepaald en aan kandidaten toegewezen. De samenstelling van het gehele algemene bestuur is als volgt: DEBITEL ZAKENBUNDEL 250 30,-) 1 jaar: eerste 3 maanden 5,- korting op de abonnementskosten 2 jaar: eerste 6 maanden 10,- korting op de abonnementskosten DEBITEL ZAKENBUNDEL 500 50,-) 1 jaar: eerste 3 maanden 7,50 korting op de abonnementskosten 2 jaar: eerste 6 maanden 15,- korting op de abonnementskosten DEBITEL ZAKENBUNDEL 750 70,-) 1 jaar: eerste 3 maanden 10,- korting op de abonnementskosten 2 jaar: eerste 6 maanden 15,- korting op de abonnementskosten DEBITEL ZAKENBUNDEL 1000 90,-) 1 jaar: eerste 3 maanden 15,- korting op de abonnementskosten 2 jaar: eerste 6 maanden 20,- korting op de abonnementskosten TELECOMMUNICATIE AUTOMATISERING 0 WoonTotaal Service Waddinxveen Wa t e r werken ;.miT.ra - - NOKIA Nseries 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 14