F F Van der Linde KELTUM i roualukb Voor ^^vgewone service en advies gaat u naar^iMZrv Flam haarden en kachels; synoniem voor warmte en sfeer binnen Op maandag 29 december geopend van 13:00 tot 18:00 uur! Gouwe Koerier/Weekblad voor Waddinxveen ww w. va nderlinde-wadd in xveen.nl 19 dec. 18 dec. 17 dec. Door samenwerken huis makkelijker verkopen Woningen komend jaar iets meer betaalbaar BK, GERO, KELTUM en ROYAL VKB KORTING TOT k bv Koninklijke van Kempen Begeer Voor wonen en werken Pannensets, bestekcassettes, keukenaccessoires en diverse andere artikelen van de bekende merken De grootste woninginrichter en slaapkamer- speciaalzaak in de regio, met 1.700m2 woonideeën! Door Ruud Groot Kwaliteit en service bij Flam haarden kachels. Foto: Ruud Groot 1 15:00-21:00 uur 15:00-21:00 uur 15:00-21:00 uur 1 Binnen Van der Linde biedt u méér dan een uitgebreide collectie kwaliteitsproducten. Bij ons kunt u rekenen op vakmanschap, service, advies en garantie. In onze winkel vindt u een zeer ruime keuze om uw interieur naar uw wens in te richten. Onze Dorpstraat 38 Waddinxveen 0182 612 373 verkopen alvorens een nieuwe te kopen. Dit leidt tot minder trans acties en meer aanbod. Deze voor bouwondernemingen. De Rabo- koop zelf duurt circa een uur. We werken niet met inschrijvingen Adres verkoop: Zilverstraat 40, Zoetermeer. Voor meer informatie en routebeschrijving, kijk op www.kempen-begeer.nl wij adviseren of de bestaande schoorsteen geschikt is voor de showroom in Moerkapelle staat een geweldige sortering van haarden en kachels, waarvan er vele direct brandend in ge- service staan bij ons centraal en ons motto is: wat we beloven, dat komen we na. We leveren vele honderden kachels en haar- 593 12 17. Voor meer informatie: www.flamkachels.nl. cn o -s Q. X o ëS MOERKAPELLE - De 29-ja- rige eigenaar Jens Hogerwerf heeft in korte tijd een prachtig bedrijf opgebouwd waar de klant een keur aan mogelijk heden wordt geboden in haar den en kachels. „Dat het zo snel is gegroeid komt doordat wij eerlijke voorlichting ge ven, een goede service bieden en werken onder het motto: al les op het gebied van haarden en kachels is mogelijk." cn vrijdag donderdag woensdag positieve uitwerking op de be taalbaarheid van koopwoningen. De Rabobank voorziet evenmin problemen vanuit de hypotheek rente. De opwaartse druk op ri- sico-opslagen wordt min of meer gecompenseerd door de rente daling zoals die momenteel we reldwijd optreedt. Sowieso heb ben de meeste woningeigenaren hun rente voor langere tijd vast staan. Wel is de hypotheekrente momenteel hoger dan enkele ja- ren geleden (laagste punt: najaar 2005). Maar ook het inkomen is in de tussentijd gestegen, wat relevant is voor de oversluiters. De Rabobank voorziet dan ook geen wezenlijke toename van de groep mensen met betalingspro blemen. initiatief van Mare Schröder en Michiel Muller, bekend van ande re baanbrekende ondernemingen van deze gehaald, dan wordt het huis gegund, daaronder niet. De wo ning uit Den Haag werd binnen 7 dagen verkocht. De verkoper is enthousiast, de koper is blij en E l g- i II 5 mische groei in 2009 aanzien lijk minder uitbundig zijn. Dit drukt het sentiment onder wo ningzoekers. Zij schrikken eer der terug voor mogelijke dubbele en zullen geneigd Tien jaar geleden heeft hij het in 1981 opgestarte bedrijf overge nomen en daarna is het heel snel .gegaan. Het bedrijf is gestart in 3 units, waarbij een noodvoorzie ning dienst deed als showroom. Nu is het bedrijf gevestigd in een prachtig gebouw aan de Nij verheidstraat 1 in Moerkapelle en levert aan klanten in heel Zuid Holland. De showroom en de opslagruimte zijn in die korte tijd al drie keer uitgebreid en ook nu wordt een extra ruimte aan de showroom toegevoegd, zodat de totale oppervlakte in middels 900 vierkante meter be draagt. „Die grote toename van klanten komt voornamelijk door de mond op mond reclame en daar ben ik hartstikke trots op", zegt Jens Hogerwerf. „We ge ven de klanten voorlichting over welk toestel geschikt is voor de woonsituatie, waarbij de brand stofkeuze natuurlijk een be langrijke factor is. Ook kunnen huis nu op de traditionele manier of via internetverkoop bij opbod wordt verkocht, de promotie, de waardebepaling en de begeleiding van de verkoper is bepalend voor het resultaat. Zeker in deze tijd moet je dat aan een professional overlaten. Onze verkopers betalen ons voor effectiviteit. Wij geloven dat deze samenwerking voor zo wel verkopers als kopers een uit stekend resultaat zal opleveren. De verwachting - op basis van de enthousiaste reacties uit de markt - is dat in 2009 enkele duizenden huizen op deze nieuwe manier van eigenaar zullen verwisselen." Meer informatie vindt u op www. era.nl/biedenenwonen. Amsterdam/Utrecht, 3 december 2008 (Bron: ANP Pers Support) aldus een enthousiaste en ge dreven directeur Hogerwerf. de SVG De showroom is elke zaterdag geopend van 09.00 uur tot 16.00 medewerkers helpen u graag. Zij kunnen u helpen met al uw vragen en geven u een deskundig advies. Wij werken met alle bekende merken. U bent van harte welkom! economen verwachten daarom dat het huidige hoge niveau van de nieuwbouwproductie (circa 84.000 woningen in de afgelopen twaalf maanden) van tijdelijke aard is. Bouwprojecten worden minder makkelijk verkocht door de afgenomen marktdynamiek. Dit leidt tot uitstel en mogelijk zélfs schrappen van woning bouwprojecten. Hierdoor zal de structurele mismatch op de woningmarkt voorlopig blijven bestaan en ontstaat zeker geen situatie van overaanbod, aldus de Rabobank. Aangezieri de inflatie dit en vol gend jaar hoger is dan de prijs ontwikkeling op de woning markt dalen de huizenprijzen in reële termen. Dit heeft een menten kunnen hun huis nu Snel verkopen tegen de marktprijs.. De prijs van de woning komt bij opbod tot stand. De internetver- zoals Tango en Route Mobiel. Waarom de samenwerking met ERA-makelaars? Woordvoerder of biedingen per e-mail: bieders Arjan Terpstra vindt dat een lo- bezichtigen het huis van tevoren, gische keuze: "ERA-makelaars de veilingmeester stelt een tijdstip vormen de grootste groep make- vast en de verkoop vindt plaats op laars in Nederland. ERA-make- een afgeschermde website, waar- laars zijn sinds 1994 koplopers als op eerst moet worden ingelogd, innovatief kwaliteitsnetwerk. Het De verkoper heeft met de make- toegankelijk maken van woning- laar een minimale verkoopprijs aanbod op internet, de landelijke tevoren vastgesteld. Wordt Open Huizen Route, de garantie op de woning en de vrijblijvende waardebepaling vormen slechts een greep uit de zaken die door ERA-makelaars werden geïn troduceerd. Logisch dat wij een de makelaar ook. Wat wil je nog nieuwe verkoopmethodiek als de- meer?" Bieden en Wonen is een ze ook omarmen. Ongeacht of een De combinatie van een full-ser vice makelaar en het innovatief gebruik van internet gaat de vast gelopen woningmarkt weer vlot trekken. Dat is het uitgangspunt van de per heden aangekondigde samenwerking tussen de lande lijke ERA-makelaarsgroep en Bie den en Wonen. Woningen worden via internet bij opbod verkocht. Startpunt is de lage vanaf-prijs. Niet zonder resultaat: een huis in Den Haag werd binnen 7 dagen na aanmelding verkocht! Mare Schröder, een van de op- richters van Bieden en Wonen legt uit: "Door de gevolgen van de kredietcrisis en de te hoge vraag prijzen is de markt voor een groot deel tot stilstand gekomen. Onze alternatieve verkoopmethode is een antwoord daarop: consu- -- bruik kunnen worden getoond, monteurs in dienst die dagelijks Flam is dealer van vele bekende langs de weg zitten. Kwaliteit en gewenste haard of kachel, of dat merken zoals Flam, Faber, Dru, deze door aanpassing geschikt Morso, Contura en nog vele an- kan worden gemaakt. In vrij- dere en sinds kort is ook het wel alle gevallen kunnen wij de dealerschap van Kal-fire ver-' gewenste situatie creëren, want worven. Natuurlijk is ook maat- den per jaar en dat kan alleen als naast levering van de haard of werk mogelijk en werkt Flam je de afspraken goed nakomt", kachel verzorgen wij ook de volgens de TNO goedgekeurde complete installatie inclusief normen. gasleidingen, rookgasafvoer Het bedrijf is lid van en stucwerk." In de sfeervolle (Sfeer Verwarmings Gilde), waardoor er gewerkt wordt uur en van maandag tot en met volgens gegarandeerde kwa- vrijdag op afspraak. Tel nr. 079 - liteit. Hogerwerf: „We hebben vakbekwame installateurs en REGIO - De stijging van de hui- ken zijn het afgenomen consu- zenprijzen zal in 2009 beperkt mentenvertrouwen en de lagere zijn. Omdat de lonen sterker stij- marktdynamiek. Wel kennen de gen dan de huizenprijzen, neemt huizenprijzen een tamelijk forse de betaalbaarheid van koopwo- spreiding rond het gemiddelde, ningen volgend jaar toe. Dat is De kredietcrisis is volgens de goed nieuws voor starters op de Rabo-economen steeds meer woningmarkt, aldus economen voelbaar in de reële economie, van de Rabobank in het vandaag Ook in Nederland zal de econo- verschenen Kwartaalbericht Wo ningmarkt. Voor 2008 verwach ten zij nog een gemiddelde prijs stijging van 1,5 procent, voor 2009 is dat circa 1 procent. De Nederlandse huizenprijzen woonlasten zijn in het derde kwartaal be- zijn eerst hun huidige woning te perkt gestegen: +0,8 procent jaar-op-jaar. Ten opzichte van het tweede kwartaal van 2008 is gemiddeld sprake van een kleine ontwikkeling is ongunstig daling met 1,2 procent. Oorza- I OUTLET SALE 50% since 1789 Huis en Stijl BK F” CD 3 3' CU nj Q, T5 3' 3 "O 01 TT 3 CD CU T3 7T CU 3 co a CD T 3 o CD C 3 MTADOINXVffN *0 since 1789

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 23