06-12579504 r~ nTTiM 500 straat- feesten cadeau! Voor het Weekblad voor Waddinxveen én RNG weekend zoeken wij vaste HOUT EN PAPIER UIT GOED BEHEERDE BOSSEN Interesse? Stuur dan een e-mail naar: Bellen kan natuurlijk ook! Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking KRUISWOORDPUZZEL bezorging-waddinxveen@tpdiensten.nl of vul online een aanmeldingsformulier in via onze website www.tpdiensten.nl Rijnland Rijnland Rijnland www.fscnl.org Droge voeten, schoon water Droge voeten, schoon water Droge voeten, schoon water W l L s Oplossing Week 51 s o R E S FSC mm DINSDAG 23 DECEMBER 2008 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN GOUWE KOERIER PAGINA 6 1 1 Categorie Ingezetenen I. Leiden, 22 december 2008 Toelating bestuursleden C'Mit Categorie Bedrijfsgebouwd II I. Categorie Ingezetenen III Categorie Ongebouwd IV Categorie Natuurterreinen J.P. Verhaar in Nieuwkoop Leiden, 22 december 2008 Leiden, 22 december 2008 Toelating bestuursleden Leiden, 22 december 2008 1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 15 17 Leuke 18 19 II Categorie Bedrijfsgebouwd 20 22 26 JU Categorie Ongebouwd 28 30 33 bijverdienste 35 36 IV Categorie Natuurterreinen BUZING Puzzels Horizontaal J.P. Verhaar in Nieuwkoop Verticaal D B N Leiden, 22 december 2008. M D J E K I J) Let op het keurmerk: NATUURLIJK bezorg(st)ers I M D I E ■EzSz Nr. V.31231 R. van Drielen in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 26 april 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemde vergunning houder, gelegen op een perceel aan Halve Raak 56 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.33122 J.J. Bollaart vof in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 2 februari 1998 verleende vergunning voor-het lozen van bedrijfs afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op een perceel aan Kooiweg 16-18 in Boskoop. .De lozingen vinden plaats in watergangen van de Nessepolder. De wijzigingen hebben betrekking op de emissievoorschriften voor bedrijven met containervelden. De aanpassing van de emissievoorschriften geschiedt op basis van het besluit van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland van 4 december 2007. De ongewijzigde voorschriften van de lozingsvergunning blijven onverminderd van kracht. Nr. V.32227 AJ. Van Klaveren vof in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 8 januari 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op een perceel aan Zwarte Pad 3 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Voorofschepolder. De definitieve beschikkingen zijn ten opzichte van de ontwerp-beschikkingen niet gewijzigd. U kunt de desbetreffende stukken van 24 december 2008 tot en met 3 februari 2009 inzien bij: - de gemeente Boskoop, Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afdeling Bestuurszaken (telefoon 0172-219516); - de afdeling Plantoetsing en Vergunning verlening van het hoogheemraadschap Nr. V.31558 A.M. van Eijk in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 27 september 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemde vergunninghouder, gelegen op een perceel aan Molenkolk 4 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31282 Firma A.G.M. Verbij in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 16 augustus 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op percelen aan Rijneveld 117 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31179 B.P. van Echtelt in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 28 juni 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemde vergunning houder, gelegen op een perceel aan Halve Raak 91 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Definitieve Wijzigingsbeschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Tegen dit besluit van de verenigde vergadering over de toelating als lid kan ingevolge artikel 21.1 van de Waterschapswet binnen vier dagen na publicatie beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor informatie over deze beschikking kunt ücontact opnemen met de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie over Rijnland op www.rijnland.net. Met ingang van 8 januari 2009 zijn toegelaten als bestuurslid: Op 17 december 2008 heeft de verenigde vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland de geloofsbrieven van de nieuw gekozen en benoemde kandidaat bestuursleden onderzocht en in orde bevonden. Voor informatie over deze beschikking kunt u contact opnemen met de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie over Rijnland op www.rijnland.net. Als u een beroepschrift hebt ingediend, kunt u tijdens voornoemde termijn ook de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak vragen een voorlopige voorziening te treffen. De beschikking treedt dan niet in werking, voordat op dat verzoek om een voorziening is beslist. Tijdens de inzagetermijn kunnen belanghebbenden een beroepschrift indienen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage), wanneer zij hun zienswijze naar voren hebben gebracht met betrekking tot de ontwerp-beschikking. O. H. Gennjssen in Leiden P. G.W. Groen in Nieuwkoop A.P. Marselje in Haarlem H.A. Meerman in Leidschendam. M. de Graaf in Haarlem J.J. Langeslag in Voorhout J.W.N. van de Nes in Haarlem A.G. Straathof in Leimuiden 1. Paarlustig - 5. Scheur - 9. Laatste verflaag - 11. Operatiekamer - 13. Eerste melk - 14. Moeder - 1 5. Soort - 17. Vismand - 18. Erfelijkheidsdrager -19. Roestvrij staal - 20. Verf - 21. Gril - 22. Melkdier - 24. Gesloten - 26. Wilde haver - 27. Voetbalterm - 28. Om te bedanken - 29. Sar - 33. Soort verzekering - 34. Liniaal - 36. Vooraan - 37. Oefentijd. Nr. V.32557 J.M. van Dorp in Hazerswoude-Dorp. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 21 mei 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemde vergunninghouder, gelegen op een perceel aan Loeteweg 9 in Hazerswoude-Dorp. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Riethoornsepolder. Alsmede voor het lozen van bedrijfsafvalwater, gelegen aan Laag Boskoop nabij nummer 14 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de polder Laag Boskoop. Nr. V.33246 L.B. Kragtwijk in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 18 mei 1998 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Spoelwijkerlaan achter nummer 19 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van.de Gouwepolder. Nr. V.32411 W.A. van der Werf Mts in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 29 april 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Reijerskoop 317 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31432 Kooy en ZN FA A H in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 16 augustus 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Rijneveld 78 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.31151 J. van der Pol in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 12 juli 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs afvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoem bedrijf, gelegen op de percelen aan Insteek 39 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland zijn van plan een vergunning, onder voorschriften, te wijzigen van: Ontwerp-wijzigingsbeschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Tijdens de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze naar voren brengen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland (Postbus 156, 2300 AD Leiden). Voor informatie over de ontwerp-beschikking kunt u contact opnemen met de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie over Rijnland op www.rijnland.net. De wijzigingen hebben betrekking op de emissievooschriften voor bedrijven met containervelden. De aanpassing van de emissievoorschriften geschiedt op basis van het besluit van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland van 4 december 2007. De ongewijzigde voorschriften van de lozingsvergunning blijven onverminderd van kracht. Nr. V.35540 Van den Dool Boskoop bv in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 9 juli 2001 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Rijneveld 150a in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.33744 Baelde W. Boomkwekerij vof in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 8 februari 1999 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Molenkolk 37 en 39a in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Nessepolder. Voor informatie over de ontwerp-beschikking kunt u contact opnemen met de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie over Rijnland op www.rijnland.net. Tijdens de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze naar voren brengen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland (Postbus 156, 2300 AD Leiden). Op 17 december 2008 heeft de verenigde vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland, de geloofsbrieven van de nieuw gekozen en benoemde kandidaat bestuursleden onderzocht en in orde bevonden. De wijziging heeft betrekking öp. de emissievoorschriften voor bedrijven met containervelden. De aanpassing van de emissievoorschriften geschiedt op basis van het besluit van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland van 4 december 2007. De ongewijzigde voorschriften van de lozingsvergunning blijven onverminderd van kracht. Ontwerp-wijzigingsbeschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Tegen dit besluit van de verenigde vergadering over de toelating als lid kan ingevolge artikel 21.1 van de Waterschapswet binnen vier dagen na publicatie beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Met ingang van 8 januari 2009 zijn toegelaten als bestuurslid: Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie over Rijnland op www.rijnland.net. M. de Graaf in Haarlem J.J. Langeslag in Voorhout J.W.N. van de Nes in Haarlem A.G. Straathof in Leimuiden O. H. Gennissen in Leiden P. G.W. Groen in Nieuwkoop A.P. Marselje in Haarlem H.A. Meerman in Leidschendam Meld je aan op www.klimaatstraatfeest.nl En wees erbij op 16 mei! Vier het Klimaatstraatfeest mee met jouw straat! van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden (buiten kantooruren op verzoek, telefoon 071-3063450 of 071-3063453). Christen Democratisch Appèl (CDA) P. Blom in Hoofddorp P. Hellinga in Oegstgeest mevr. M.R. Verkleij-Lemmers in Alphen aan den Rijn C.N.W. Vink in Leimuiden mevr. E.J. de Vries in Velserbroek VVD J.J. Helder in Koudekerk aan den Rijn N. Kempenaar in Aarlanderveen H. Pluckel in Zwaanshoek mevr. A.J.M. Wagemakers-van Oursouw in Sassenheim Water Natuurlijk (WN) mevr. M.E.F. Leewis in Leiden C. J.A. Oor in Nieuwkoop J.G.M. Schouffoer in Leiden W.N.M. van Warmerdam in Spaarndam Partij van de Arbeid (PvdA) F.L. Bussink in Wassenaar J.H.M. Haan in Zoeterwoude mevr. T.C.M. de Roos-van Rooden in Haarlem Algemene Waterschapspartij (AW) mevr. E.J. van Mulligen in Hoofddorp mevr. M.A.W. Rosendal in Gouda ChristenUnie-SGP R.H. Kerst in Reeuwijk Partij voor de Dieren (PVDD) D. M. de Vos in Leiden Lokaal Belang in Regionale Samenwerking (LBRS) C.T.M. van Teylingen in Oegstgeest Nr. V.32005 Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland zijn van plan een vergunning, onder voorschriften, te wijzigen van: J. van Niekerk in Waddinxveen. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 26 juni 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan Middelburgseweg 13 in Waddinxveen. De lozingen vinden plaats in watergangen van de polder Bloemendaal. Christen Democratisch Appèl (CDA) P. Blom in Hoofddorp P. Hellinga in Oegstgeest mevr. M.R. Verkleij-Lemmers in Alphen aan den Rijn C.N.W. Vink in Leimuiden mevr. E.J. de Vries in Velserbroek VVD J.J. Helder in Koudekerk aan den Rijn N. Kempenaar in Aarlanderveen H. Pluckel in Zwaanshoek mevr. A.J.M. Wagemakers-van Oursouw in Sassenheim Water Natuurlijk (WN) mevr. M.E.F. Leewis in Leiden C. J.A. Oor in Nieuwkoop J.G.M. Schouffoer in Leiden W.N.M. van Warmerdam in Spaarndam Partij van de Arbeid (PvdA) F.L. Bussink in Wassenaar J.H.M. Haan in Zoeterwoude mevr. T.C.M. de Roos-van Rooden in Haarlem Algemene Waterschapspartij (AW) mevr. E.J. van Mulligen in Hoofddorp mevr. M.A.W. Rosendal in Gouda ChristenUnie-SGP R.H. Kerst in Reeuwijk Partij voor de Dieren (PVDD) D. M. de Vos in Leiden Lokaal Belang in Regionale Samenwerking (LBRS) C.T.M. van Teylingen in Oegstgeest U kunt de desbetreffende stukken van 24 december 2008 tot en met 3 februari 2009 inzien bij: - de gemeente Waddinxveen, afdeling V.R.O.M., Raadhuisplein 1, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur; voor inzage buiten genoemde uren na telefonische afspraak met voornoemde afdeling (telefoon 0182-624829); - de afdeling Plantoetsing en Vergunning verlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden (buiten kantooruren op verzoek, telefoon 071-3063450). Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van o o iz> •O en cn UJ 2 K O <z> I 1 X Nr. V.31609 P.C.J.M. de Korte in Boskoop. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 13 december 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van het bedrijf van voornoemde vergunninghouder, gelegen op percelen aan De Oude Wijk 24 in Boskoop, en van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het perceel aan De Oude Wijk 29 en aan de Molenkolk tegenover nummer 12 in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Nessepolder. U kunt de desbetreffende stukken van 24 december 2008 tot en met 3 februari 2009 inzien bij: de gemeente Boskoop, Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afdeling Bestuurszaken (telefoon 0172-219516); - de afdeling Plantoetsing en Vergunning verlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden (buiten kantooruren op verzoek, telefoon 071-3063450). Nr. V.35072 J. den Hollander vof in Alphen aan den Rijn. Het betreft een ambtshalve wijziging van de op 4 september 2000 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op een perceel aan Rijneveld 135a in Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. R O O U A R B I E P T E R M L O R A L E E R E K R A M T E E L A A R D E B O B G U M N E L B O E R Z E V E N D E E T E N Z u u R L IJ B E D E N K S E L Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland hebben besloten een vergunning, onder voorschriften, te wijzigen van: 1Snoer - 2. Of dergelijke - 3. Koeienmaag - 4. Sportartikel - 5. Zangstem - 6. Wilde haver - 7. Rijksgrens - 8. Nu - 10. Slim-12. Bureau - 14. Aanspreektitel -16. Garen - 17. Zonder aftrek - 22. Drinkgerei - 23. Trots - 25. Verdieping - 29. Stap - 30. Tengel - 31. Indien - 32. Opening - 34. Meester - 35. Ter attentie. Met het Nationale Klimaatstraat feest viert heel Nederland feest voor een beter klimaat. Honder den straten gaan de komende maanden aan de slag om energie te besparen, geld te verdienen én klimaatpunten te scoren. Geef je ook op! Want hoe meer mensen meedoen, hoe groter het feest. 500 straten krijgen op 16 mei een straatfeest cadeau: met feest- pakket en feestbudget van max. 500 euro voor lekker- eten en drinken. En de allerbeste straat krijgt het Superstraatfeest, met een fantastisch live optreden van een bekende artiest! 5 34

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 6