Open dag Be fair tennis voor start zomerseizoen 3 Waddinxveen veegt 'Leidscheveen' van het veld volleybalsters sluiten seizoen af Gouda te sterk voor WSE Medailleregen JITAE i Taekwondo Club I 129 1 Actueel nieuws verzorgd door het 4 -f 4 A CKXX) nu dagelijks te volgen via de beeldschermen bij C1000 Waddinxveen Wissel WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN FXvadciinxMA’ert WADDINXVEEN - Rood WADDINXVEEN/GOUDA MC Foto: Ruud Groot Trainer Gerard de Jager druk in de weer met de pupillen. Door Ruud Groot Door Ton van Bemmel jimkoster.nl Sport voor deze open dag door een aantal vrijwilligers was georganiseerd. Een groot aantal bezoekers dat al lid was van Be Fair wilde bij de start van het nieuwe zomerseizoen kennismaken met de to taal vernieuwde accommodatie en de spieren wat losmaken tijdens de conditietraining en de gratis tennislessen die door vele trainers werd verzorgd. Maar er waren ook belangstellenden die voor het eerst eens kennis wilden maken met de tennis men, bediende het fenomeen zijn maat 'op maat’ en was het voor ‘Sluis’ nog een kwestie van goed afronden: 2-0 Met een lekker gevoel werd ver volgens thee gedronken. Maar.de tweede rondgang was nauwelijks op gang of de spanning was al weer terug toen SVLY uit een scrimmage de 2-1 binnenschoot. Aan de kant hoorde je het de fans al tegen elkaar mompelen: het zal toch niet gebeuren.Zelf de kansen missen en dan toch aan het kortste eind trekken. Maar een mogelijk binnensluipend pessi misme zou uiteindelijkgeen wortel schieten. ten. Aanvoerder Mo Darazzi dacht die bal terug te gooien naar SVLY, maar dat was Weimar ken nelijk ontgaan. Gretig ging hij ermee vandoor richting doel van de tegenstander. Daar werd hij door de ‘vijand’ gemolesteerd en dat pikte de scheids niet. Het begon met een wissel. Na een kwartier zag Edwin de Bruijn zich genoodzaakt de niet geheel fitte Van der Sluis te vervangen voor Sjaak Wei mar. Het was weer een gouden greep. Nog maar net binnen de lijnen rondde de invaller een Wad- dinxveense aanval knap af. Niet veel later was hij betrokken bij een rode kaart voor een tegenstan der. Nadat een SVLY-er geblesseerd op de grond lag, werd de bal door een teamgenoot uitgescho- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 1 april 200*» oen het zaterdagochtend zo hard regen de hielden de organisatoren van de open dag bij tennisvereniging Be Fair de adem in. Maar rond 12.30 uür klaarde het op en een half uur later was er al een gezellige druk te op en rond de tennisbanen. Zowel jong als oud toonde belangstelling voor de activiteiten die De volleybalsters van GTI-Nesselande heb ben hun seizoen in de A-league afgesloten met twee nederlagen. De ploeg uit Zeven huizen kreeg in sporthal Swanla met 0-3 (19- 25, 18-25 en 21-25) klop van DELA Martinus, dat dit seizoen de meeste aanspraak maakt op de landstitel. De thuisploeg, die al was gede gradeerd, nam afscheid van de speelsters Eva Heerschap en Karen Knip. In en tegen Weert leed het team van coach Elroy Bezemer een 3-0 nederlaag: 2512, 25-20 en 25-16. Het tweede team van Nesselande won bij WIK/Univé, de nummer twaalf van de twee de divisie C, met 1-3 (21-25, 25-27,25-22 en 22- 25) en is bijna zeker van handhaving. „Wij hebben in dit soort wedstrijden moeite om zelf het spel te maken en daar ben ik dan ook niet tevreden over. Maar we worden afgere kend op de punten die we behaald hebben”, realiseerde coach Sieme Boom zich. Bij Sovicos liet Koophuis/Be Fair het afwe ten en verloor het duel in de promotieklasse A, waarin geen echte belangen meer op het spel stonden, met 4-0 (26-24,25-21,25-18 en 25-10). In de eerste set benutten de gasten uit Waddinxveen de winstkansen niet en zak ten vervolgens steeds verder af. „De scherpte ontbrak, dit was niet het spel zoals we het de laatste weken hebben laten zien”, keek coach Alex Luycks terug. Dat het herenteam van Koophuis/Be Fair een krappe 3-0 (28-26, 25-20 en 27-25) overwin ning behaalde op het bezoekende Velo 3 had alles te maken met het sterke spel van de gas ten uit Wateringen. „In de tweede klasse B stonden zij zevende en wij tweede, maar Velo heeft een aantal goede jeugdspelers. Dank zij onze ervaring hebben we setverlies kun nen voorkomen”, aldus aanvoerder Ronald de Rooy. Met nog twee wedstrijden te spe len heeft Be Fair, dat in de tweede klasse B op de tweede plaats staat, evenveel verliespun- ten als Vollier. Het duel tegen de ploeg uit De Lier staat voor vrijdag op het programma. WSE is er afgelopen zondag niet in geslaagd punten te pakken in de thuiswedstrijd tegen Gouda. De Gouwenaren, die vijfde staan in de 5de klasse A, waren met 2-4 te sterk. Na bil Kalai wist de Waddinxveense eer te red den. Hij scoorde, na de eerste twee treffers van Gouda, vanaf de strafschopstip de aan- sluitingstreffer. Kalai scoorde ook de laatste treffer van de middag. Hij bracht WSE terug tot 2-4, nadat Gouda al was uitgelopen naar 1- 4. Omdat GSV de thuiswedstrijd tegen Leid- se Boys met 2-0 wist te winnen, dreigt de laat ste plek voor WSE. Hekkensluiter GSV staat door de overwinning op zes punten en de Waddinxveners op acht punten. Aanstaande zondag staat er opnieuw een thuiswedstrijd voor WSE op het programma. Middenmotor Warmunda is dan de tegenstander. De wed strijd van WSE begint om 14.00 uur. sport en de mogelijkheden die Be Fair kan bie den. Henk Geerling is al even lid, maar kwam tot de ontdekking dat een paar extra tennislessen wel van pas kunnen komen. „Dit zijn de mooiste banen. Een half uurtje ge leden heeft het zo hard geregend en nu kan je er al fantastisch op spelen”, aldus een enthousiaste Henk Geerling. Ook Katja van Schie en Anique van Luijken uit Boskoop vonden het fantastisch en hebben zich spontaan gemeld voor de tennis lessen. „Ik heb in mijn studententijd veel getennist, maar ben er vele jaren uit. Dit is een leuke gelegen heid om het weer op te pakken en ik ben er met een weer enthousiast voor geraakt”, zegt Anique. Trainer Gerard de Jager was druk in de weer met allerlei balspelletjes voor de puppillen. „Leuk dat die kinderen zijn gekomen en ze zijn lekker spon taan bezig.” Trainer Klaas Andringa vult aan: „Het is zo be langrijk dat kinderen geënthousiasmeerd worden voor de sport en niet uit verveling rondhangen op straat. Ook met een aantal scholen heb ik dit jaar weer afspraken gemaakt om een paar gym nastieklessen in te ruilen voor gratis tennisles. En ook andere scholen kunnen zich daarvoor mel den en zijn van harte welkom. Wij willen zo veel mogelijk mensen in beweging brengen en niet al leen hier, maar ook in het buitenland. Mijn zoon Sebastiaan geeft nu op uitnodiging tennislessen aan jongeren in Dubai.” De Open dag van tennis vereniging Be Fair mag zeer geslaagd worden ge noemd en leverde ook nog een aantal nieuwe le den op. M S addinxveen heeft revanche geno- men voor de 4-2 nederlaag waar j het eerder dit seizoen bij SVLY W (Sport Verbroedering Leidschen- veen Ypenburg) tegenaan liep. Op de eigen Sniep werden de Leidscheveners met 5-1 van het veld geveegd. Hierdoor heeft de ploeg van Edwin de Bruin zich steviger in de top vier genesteld. Wad dinxveen profiteerde goed van de ruimte die de ver naar voren spelende Leidschenveners achter hun verdediging lieten. Maar (snel) ‘scoren’ was ook dit keer weer een ander verhaal. Het duur de nog al even, voor het zover was. Dennis Faber die startend vanaf eigen helft diep werd gestuurd scoorde de openingstreffer nadat hij de keeper had omspeeld, 1-0. Hierna kregen de geelzwarten volop kansen op 2-0. Uiteindelijk lukte het om die tussenstand op slag van rust toch nog op het bord te krijgen. Na dat Youri Van der Putten de buitenspelval omzeil de en zijn medespits René van der Sluis zag ko- ‘Sport Verbroedert’, jawel, moest toen met tien man verder. De geel-zwarten hadden daar geen probleem mee. Ozcan Ahyan was goed voor de 4-1 en VdP tekende hoogstpersoonlijk voor het slotakkoord, 5-1. Althans dat dacht hij. Want ook Sjaak Weimar kreeg nog een keer de camera's op zich gericht. Minder leuk! Weimar die er al een op zak had, kreeg zijn tweede gele kaart en kon voortijdig douchen. Niettemin hield De Bruin een goed gevoel aan deze match over. „Het elftal heeft vandaag de handschoen weer opgepakt. Als we wat zorgvuldiger waren ge weest, had de uitslag nóg hoger kunnen uitval len.” Komende zondag speelt Waddinxveen uit bij Leidsche Boys. et jeugdteam van de JITAE Taekwon- do Club kan terugkijken op een uitste- I kend optreden op de Open Zuid Tae- I kwondo Kampioenschappen op 28 maart in Den Bosch. Met maar liefst 1 x goud, 1 x zilver en 2 x brons behaalden 4 van de 6 deelne mers een prijs. De gelukkige winnaars waren on der andere Eline Rekveld (goud) en Bradley van Staaijeren (zilver). De Open Zuid werd onder au spiciën van de Taekwondo Bond Nederland al weer voor de 11e keer georganiseerd en was we derom stek bezet met 360 deelnemers uit Neder land en Belgie.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 31