Goud en zilver voor jitae Usselmeerloop succes voor AV'47 I i Nicolaas Boys kraakt Floreant op eigen veld Tips? Rowah zoekt nieuwe leden Antilopers naar Amsterdam I 4 Bel 0182-638222 WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN i BOSKOOP te” ET KI (Foto Sjaak Blaazer) 0-3 Sport Uitslagen 4e klasse B Floreant - Nicolaas Boys Altior - Bemardus DOSR - Alkmania FC Zoetermeer - ROAC79 MMO - Soccer Boys Nieuwkoop - DSO 2-1 2-4 4-0 Handbalvereniging ROWAH zoekt nieuwe leden voor haar jeugdteams. ROWAH heeft teams in alle leeftijden voor kinderen in de basisschoolleeftijd (4 en 5 jaar, 6-8 jaar, 9 en lOjaar, 11-13 jaar). Op woensdag 21 oktober wordt er voor deze kinderen een instuif ge houden. Speciale aandacht gaat uit naar de jongste jeugd: vanaf 4 jaar is er al een moge lijkheid om spelenderwijs balvaardigheid te trainen via het zogeheten Kabouterhandbal. Dit is een nieuwe groep, die na de herfstva kantie van start gaat. De instuif duurt van 14.00 tot 16.00 uur en vindt plaats op het handbalveld aan de Sniep- weg (Sportpark de Sniep, naast het zwembad). Voor meer informatie: www.rowah.nl of neem contact op met Karin Jongkind (0182-615899, tekstueel@planet.nl) of Marianne de Graaf (0182-631161, marianne.de.graaf@planet.nl). afgelopen zondag niet anders. Ook trainer Michael Blonk had dit gezien. “Het verhaal van de gemiste i we de openingstreffer niet maken en nu weer niet, terwijl we wel de kansen kregen. En dat is nou zo jammer, wantje gaat zoveel makkelijker voetbal len met een voorsprong.” Maar die voorsprong kwam er dus niet, althans niet voor de Boskopers. Want na twintig minuten scoorde Nicolaas Boys wel. Een diagonaal schot passeerde keeper Tim Verkleij. Vlak voor rust vergrootte Nicolaas Boys de Boskoopse treurnis. Een uitbraak over de flan- Dominique won voornamelijk door haar goede dollyo-chagi’s de finale. Wederom goud voor de Waddinxveense waarbij het voor haar langzamer hand tijd wordt over te stappen naar de B-klasse. Bij de sterk bezette pupillen C-klasse tot 27 kg ver loren Kevin Olieman en Mike Post uit Zevenhui zen maar net hun kwartfinale. Gezien het aantal punten welke ze maakten zit er veel progressie in hun spel. Beiden moesten door onervarenheid nog wennen aan het nieuwe systeem maar zijn wel een belofte voor de toekomst. Lindi Korpelshoek komt dit seizoen een gewichts- klasse hoger uit dan vorig seizoen, nl. tot 39 kg. Na een prima 2-1 winst in de halve finale op Al Or- tani Uit Rotterdam ondervond de frêle Goudse in de finale te veel last van de fysiek sterke Fleur Das sen uit Brunsum. Derhalve een prima tweede plaats voor Lindi in de B-klasse (groen t/m blauw rode band), meisjes pupillen.(8 t/m 10 jaar)! Team FLAMCO/JITAE neemt 24 oktober deel aan de Open Amsterdamse. Dan komen naast de pupillen en aspiranten ook de junioren in actie. Voor meer informatie: 0182-636462 of stuur een e- mail jitae@tiscali.nl. i ken kon nog onschadelijk gemaakt worden. Maar Opnieuw moest de Floreant-trainer dus een ver- liespartij noteren. Maar ondanks het feit dat zijn ploeg nog zonder punten is, houdt hij de moed er in. “De wil is er. En we kunnen ook wel voetbal len, dat hebben we doordeweeks laten zien (6-0 overwinning op Aarlanderveen). Maar we moeten het nu ook in de competitie gaan doen.” Zondag wacht Floreant opnieuw een zware klus. Middenmotor Bemardus leek voor afgelopen zon dag een ploeg waar wellicht wel wat tegen te ha len was. Maar de 1-7 overwinning van de ploeg uit Hazerswoude-Rijndijk bij Altior deed zondag wel wat wenkbrauwen fronsen. “Inderdaad een heel verassende uitslag", volgens Blonk. “Maar dat ie dereen in deze poule van elkaar kan winnen, wist ik eigenlijk al. Dus nu is het ook eens aan ons om dat te laten zien.” De uitwedstrijd van Floreant be gint zondag om 14.30 uur. am fgelopen zaterdag 10 oktober startte voor de 22e maal de IJsselmeerloop. In de ochtend werden de acht AV’47 lopers, Bert Koster, Hans Stolwijk, Kees Louwers, Leon van Prooijen, Paul Stol wijk, Ronald Zaal, Ton Aker en Wim Koster met hun acht begeleiders uitgezwaaid vanaf het atletiekcomplex van AV’47. Om 14.00 uur start ten de atleten in Purmerend met als doel om de circa 380 kilometer in een etmaal af te leggen. Met een gemiddelde van 15 kilometer per uur startten de AV’47 atleten en dit tempo werd volgehouden tot middernacht ter hoogte van Emmeloord. Het weer zat mee, ondanks de harde wind bleef het verder droog. De wisselin gen van de lopers werden eerst om de 10 minu ten gehouden later per 8 minuten en tenslotte werd er om de 6 minuten gewisseld. De sfeer Drie atleten van Sportclub Antilope hebben zich de laatste maanden intensief voorbereid om aan de marathon van Amsterdam te kun nen meedoen. De Amsterdam marathon wordt zondag 18 oktober gelopen. Twee atle ten gaan daadwerkelijk het gevecht met zich zelf aan over de volle 42 kilometer en 195 me ter en 1 adete gaat voor de halve afstand. Corine Slingerland en Ron Stuurman gaan de uitdaging over de volledige marathon aan. Co rine heeft als doel een tijd van 4.03.59 uur op de klokken te zetten. Daarbij zou ze haar beste tijd van 4.09.50 uur ruimschoots verbeteren. Voor Ron is het de allereerste marathon. Hij probeert in ieder geval binnen 4 uur en 15 mi nuten te finishen. Gabry van Leeuwen zal van start gaan op de halve marathon. Op deze af stand zal ze proberen haar beste tijd van 1.56.24 uur te verbeteren. De start van is zondagmorgen om 10.30 uur. De adeten voor de halve marathon worden 's middags om 14.00 uur weggeschoten. Informatie kunt u vinden op ww.scantilope.nl. h M et FLAMCO wedstrijdteam van de JI- TAE Taekwondo Club is afgelopen za- terdag 10 oktober goed begonnen. Op I de Open Tapia in Oss werd bij de meis jes zowel goud als zilver behaald. De Open Tapia is traditiegetrouw het eerste toer nooi van de Taekwondo Bond Nederland en met 497 deelnemers verdeeld over twee dagen tevens een van de grootste toernooien. JITAE kwam za terdag in actie met de jeugd. Primeur was de toe passing van de nieuwe wedstrijdregels waarbij de taekwondoka’s weer gedurende twee volledige rondes uitmaken wie op basis van de meeste treffers de winnaar wordt. Voorheen werd een verschil van 7 punten aangehouden en werd de partij voortijdig beëindigd. Waddinxveense Dominique Rijsbergen start dit seizoen een gewichtsklasse hoger, nl. tot 40 kg. Uitkomend bij de aspiranten (11 t/m 13 jaar) C- klasse (wit t/m geel-groene band) hoopte zij op meer tegenstand dan in de klasse tot 36 kg. On danks een overtuigende Sharona van Os uit Den Bosch was Dominique ook dit keer goed op dreef. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN -i[- W oensdag 14 oktober 2009 y Actie met Pim Verlaan die er niet in slaagde Floreant aan punten te helpen. Denny Houtman (links) volgt zijn verrichtingen. in het vervolg kwam de bal bij een Nieuwveense speler. Hij krulde de bal op fraai wijze vlak onder de lat. “Een flinke klap”, zo omschrijft Blonk die tweede tegengoal. “Je weet dat de rust er aan zit te komen. Dan kan je weer het een en ander neerzet ten, want met 0-1 is er nog volop kans. Maar met door de tweede tegengoal werd dit een stuk lasti ger.” Na de rust bleek dat Floreant toch wat tactische omzettingen gedaan had. Dit resulteerde overi gens niet in hele grote kansen. Ongeveer twintig minuten voor tijd kwam er een eind aan alle Bo skoopse hoop. Een Nieuwveense aanvaller kon op de linkerflank de achterlijn halen en de bal terug leggen op een wel heel erg vrijstaande collega. De ze speler bedacht zich niet en schoot met een dia gonaal schot de wedstrijd op slot. Ondanks wat Boskoopse twijfels, een buitenspel staande aanval ler stond in de baan van het schot, werd het doel punt goedgekeurd. Toch leek een eretreffer er nog in te zitten voor de Boskopers. Hakim El Ousrouti mocht een zelf versierde strafschop proberen te benutten. Maar ook dat ene doelpunt was Flore ant niet gegund. De keeper pareerde de slap inge schoten inzet. “Die gemiste strafschop was illustra tief voor de wedstrijd”, aldus Blonk. was goed en het tempo zat er goed in. Drie bus jes met begeleiders begeleidden het team en zorgden voor ontspanning en voor de inwendi ge mens. Elke loper werd begeleid op de fiets. Helaas zat het niet mee onderweg voor het AV’47 team: open bruggen/sluizen en een ge sloten spoorwegovergang zorgden toch voor minuten verlies. Vlak voor Purmerend bij het naderen van de finish stuitte het team op een kudde koeien die op de weg liepen. Deze hilari sche gebeurtenis kostte een kwartier tijdverlies. Met een tijd van 25.11.12 uur eindigde het A’47 team als derde. De teamleden kijken terug op een goed georganiseerde route die in handen was van het Rode Kruis. Vele vrijwilligers zorgden voor een veilige oversteek op plaatsen waar het nodig was. Een bijzonder aangename verrassing was de bijdrage van 10.000 euro door de Rotary van Bo skoop voor het goede doel “Mappa Mondo”. pnieuw was er vooraf hoop voor Flo- reant Zondag, opnieuw waren er de beste bedoelingen. Maar helaas voor de Boskopers moest er na afloop van i de thuiswedstrijd tegen Nicolaas Boys ook op- nieuw genoegen genomen worden met een ne- dérlaag. De ploeg van oud-Floreant trainer Jerry van Eisen was met 0-3 te sterk. Waar Floreant vorige week tegen NSV ook al moeite had om op voorsprong te komen, was dat afoelonen zondap niet anders Ook trainer Michae kansen speelt ons parten. Vorige week konden de oneninpstreffer niet maken en nu weer niet.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 25