Tips? /IZIVFFV voor 09-12 2009 Potje 'slootpolo' als protest tegen afbraak zwembad voetbalfusie Rond Getuigen gezocht Tel: 0182-63 64 65 Bel 0182-638222 JONGENEEL 58e Jaargang nummer 3186 I Oplage 25.000 exemplaren I Totale oplage Regionale Nieuwsbladen Groep 220.000 exemplaren I Bezorging 0900 - 1010107 I www.rngnieuwsbladen.nl Het echte nieuws gratis bij u in de bus anrüi Make-up workshop kleuranalyse! www.COMPUTERMAATJE.nl Apollolaan 57 - Waddinxveen Triangel stap dichterbij Boekverkoop zevenhuizen Gewijzigde verschijningsdatum woensdag Computer Problemen? GORDIJNEN enIN-BETWEENS Aanpak Petteplas 1 We Foto: Cicero Een nostalgisch potje waterpolo in open water als protest. Door Cees Bakker rende auto langs te rijden. De bestuurder kwam in de berm terecht, verl oor de macht over het stuur, miste nog net meerdere bomen en kwam in de sloot terecht met zijn auto. Hij en zijn passagier wisten zon der letsel uit de auto te komen. De grote wa gen is doorgereden in de richting van de A12. Ook getuigen worden verzocht zich te melden via 0900 - 8844. A.s. zaterdag 12 dec. van 9-16 uur deze dag speciale prijzen inloop salon voor epileren, verven etc. Kerstcadeau(bonnen) mooi verpakt Afspraak 0172 462430 Woordeinde 105a, Waddinxveen info www.beautysalonliesbeth.nl addinxvej kant spandoeken en warme chocolade om warm te blijven. Voor Zwem en Poloclub ‘De Gouwe’ was deze demonstratie een wanhoopspoging om te voorkomen wat de gemeente heeft aangekon- digd. Een gedeeltelijke ontmanteling van het zwembad om de kosten te drukken. Het komt er op neer dat er alleen een wedstrijdbad overblijft. Geen mogelijkheid meer dus voor recreatiezwem- men, geen ligweide in de zomer meer, en onvol doende mogelijkheden voor het hele programma aan trim- en wedstrijdzwemmen inclusief water polo. Het bestuur van De Gouwe probeert zoveel Voor informatie (0182) 61 14 19 Openingstijden: ma. t/m wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur Reparatie, onderhoud PC-APK van alle merken computers laptops Al 8 jaar uw vertrouwde partner COMPUTER PROBLEMEN COMPUTER of LAPTOP NODIG De gemeente Waddinxveen en Bouwfonds Ont wikkeling B.V. hebben met de voorovereenkomst een stevige basis gelegd voor een financieel ge zond en kwalitatief hoogwaardig plan voor de nieuwe woonwijk Triangel. Het voorlopig ont werp stedenbouwkundig plan op 21 december aan de themapanels gepresenteerd worden. Bibliotheek De Groene Venen vestiging Zeven huizen verkoopt vanaf maandag 14 december af geschreven boeken. Een extra boek voor de kerst vakantie voor maar €1,00? Sla uw slag! De verkoop zal enkele weken duren gedurende de reguliere openingstijden. Voor meer informatie www.bibliotheekdegroenenvenen.nl In verband met de komende feestdagen, ver schijnt het Weekblad voor Waddinxveen op dinsdag 22 december 2009. Aanleveren adver tenties en redactie uiterlijk vrijdag 18 december 15.00 uur. In week 53 30 december 2009) ver schijnt het Weekblad voor Waddinxveen niet. Angelo’s Computorshop reparwd en onderhoudt aHe computer systemen en notebooks. Dit gebeurel snel voordelig en goed U kunt uw pc zonder afspraak brengen, op locatie is ook mogekjk maar dan op afspraak! WADDINXVEEN De ledenvergaderingen van de voetbalclub Waddinxveen en van WSE hebben ingestemd met de voorgenomen fusie. Sportpark De Sn- iep wordt heringericht. Er komen twee kunst grasvelden, een hoofd(gras)veld en een pupil- lenveld. De velden worden verlegd om meer ruimte te krijgen. De nieuwe accommodatie (kleedkamers, kantine, bestuurskamers) die moet verrijzen, zal ‘gelijkwaardig’ zijn aan die van Be Fair op sportpark ‘t Suyt. Omdat nog niet worden aanbesteed is nog niet bekend wat het geheel gaat kosten. Wel heeft het college de raad een voorlopig investeringskrediet van ruim drie miljoen euro gevraagd. GORD i J N E N Noordkade 92a Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) ONZE NIEUWE WINTERCOLLECTIE IS BINNEN! WADDINXVEEN De politie is op zoek naar de bestuurder van een donkerkleurige auto, een MPV, die na een ongeval is doorgereden. Een 26-jarige automo bilist uit Zevenhuizen reed zaterdag 28 novem ber om 18.20 uur over de Beijerincklaan ko mende vanaf de Al 2 toen hij plotseling een au to haaks op de weg zag staan. Vermoedelijk was de bestuurder van de auto aan het keren. De bestuurder uit Zevenhuizen wist nog een aanrijding te voorkomen door net achter de ke- De Petteplas krijgt volgend jaar een grondige opknapbeurt. De oevers worden aangepakt, beschoeiingen worden verbeterd en bronnen van verontreiniging worden verwijderd. Hier door verbetert de waterkwaliteit en wordt de plas aantrekkelijker voor vissers en andere re creanten. Lees verder in deze krant. WADDINXVEEN p een steenworp afstand van de plek waar ooit het oude zwembad stond U aan de Kanaaldijk, is zaterdagmorgen een potje slootpolo gespeeld. Dit als protest tegen de gedeeltelijke ontmanteling van het zwembad De Sniep. Voor een menigte belang stellenden - ook politici waren aanwezig - begaf een aantal spelers zich gekleed in wetsuits in het koude water voor een oefenpartijtje. Langs de mogelijk steun te krijgen voor het standpunt dat de ontmanteling van het bad slechts is voor de zwemsport in Waddinxveen. Gehoopt wordt ook dat mensen dat standpunt steunen op woensdag 16 december als de gemeenteraad in de Raadsver gadering de uiteindelijke beslissing neemt. Deze week is al gedebatteerd in een commissievergade ring. De Gouwe komt in de problemen als het voornemen wordt uitgevoerd. Men zal dan een groot deel van de trainingen en wedstrijden in een ander zwembad moeten afwerken, wegens gebrek aan ruimte in De Sniep, of wat er van overblijft.

Weekblad voor Waddinxveen | 2009 | | pagina 1