Jeep WHEk DOES A car BECOME AM ICON? buurthuis De Boog d Brainstormen in tg" Veilig klimmen Auto Baas Chrysler Jeep B.V. Collectanten gezocht Bestuur tuil uitbreiding activiteiten 4 Op weg naar een topbaan Plaats je bericht in de agenda Elke dag een puzzel op de site I Stomer met recepten 1 I F- De Paddestoel Zuidelijke Rondweg 1, 2741 RA Waddinxveen, Tel. 0182-631143, www.autobaas.nl vanaf <27.990.- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 23 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 S) Vacatures Ontspannen Evenement www.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl/banen www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl J-Jl j ‘Vaak staat één zaal van het buurthuis leeg en dat is zonde’ - De nieuwe Jeep Patriot. Stoer vanbuiten en verrassend luxe vanbinnen. Voor Rockliefhebbers THE NEW JEEP. PATRIOT I III i Waddinxveen Wijk- en Speeltuinvereniging De Paddestoel houdt vrijdag 25 maart een bingo. Er wor den tien ronden gespeeld. De bingo er voor iedereen vanaf tien jaar. Aanvang is 20.00 uur. Donderdag 24 maart is er darten. Op deze wekelijkse activiteit is iedereen vanaf veertien jaar welkom. Aan vang veertien tot zestien jaar 20.00 - 21.30 uur, volwasse nen 20.00-23.00 uur. Maan dag 28 maart is er Nintendo DS club. Elke week kunnen kinderen vanaf 18.30 uur tot 20.00 uur met hun meege brachte Nintendo DS met of tegen elkaar spelletjes spelen. Dinsdag 29 maart is er de tweewekelijkse activiteit 3D kaarten maken. Leeftijd van af tien jaar, aanvang 18.30 uur. Dinsdag 29 maart is er de wekelijkse activiteit hand- werkclub voor volwassenen. Het is wel de bedoeling dat deelnemers hun eigen mate riaal meebrengen. Aanvang 20.15 uur. De Paddestoel is gevestigd aan de Lijsterbes straat 18. Kijk op de website w ww.wsv- depaddestoelnl voor meer informatie. Het bestuur van buurthuis De Boog is naarstig op zoek naar nieuwe activiteiten voor de bewoners van de Vondelwijk en Oranjewijk. Robert Visscher Waddinxveen elk en met een bezettingsgraad van 50 procent kunnen wij nog wel wat activiteiten gebruiken. Vaak staat één zaal leeg en dat is zonde. Van maandag tot en met vrijdag worden diverse drukbe zochte activiteiten gehouden, waaronder tienerclub, hand vaardigheid voor volwassenen, handwerkcafé en kinderdisco.” Na de inleidende woorden van Ten Zijthof werden de twintig belangstellenden opgedeeld in twee groepen met de boodschap zoveel mogelijk activiteiten op te schrijven. Enthousiast gingen de mensen aan het werk en kwamen met veel ideeën, bijvoorbeeld volksdansen, kinderspeelgoed uitleen, darten, klaverjassen, EHBO cursus, leestafel, filma vond, voorleesuurtje en pokeren. Bij iedere activiteit ontstond een levendige discussie over het nut en de haalbaarheid. Voorzitter Fawaz Khalaf toonde zich ver heugd over zoveel enthousiasme. “Ik moet binnenkort een begro ting bij de gemeente indienen voor 2012. Ik hoop dat enkele van de ideeën dan kunnen wor den verwezenlijkt”, aldus Fawaz. Ten Zijthoff houdt over twee weken een vervolgbijeenkomst met als doel enkele activiteiten te concretiseren. Het probleem is echter het werven van vrijwil ligers die een of meerdere activi teiten willen leiden. Het bestuur van De Boog roept mensen daarom op om zich te melden als vrijwilliger. “Het is prachtig en dankbaar werk”, besluit Yvonne van der Tol. van de Hartstichting. De Hart stichting is ook nog op zoek naar collectanten. Inwoners kunnen zich aanmelden via www.word- nucollectant.nl of bellen met 070 -315 56 83. De Hartstichting vraagt het Nederlandse publiek om een gift voor het bestrijden van hart- en vaatziekten door on derzoek. Van 3 tot en met 9 april 2011 is de collecteweek De nieuwe Jeep Patriot biedt u het beste van twee werelden. Vanbuiten stoer en krachtig. Vanbinnen verrassend luxe en comfortabel. De soft-touch deurpanelen en chroomaccenten op het dashboard stralen een en al klasse uit. En wat denkt u van een lederen stuur met geïntegreerde bediening voor audiosysteem, cruise control en optioneel uw telefoon? Of van de nieuwe 163 pk sterke 2.1 CRD dieselmotor? Die is niet alleen krachtiger, maar verbruikt tegelijkertijd minder brandstof én realiseert ook nog eens een aanmerkelijk lagere C02-uitstoot. Gun uzelf de combinatie van exclusiviteit, avontuur en vrijheid. Gun uzelf de nieuwe Jeep Patriot. Standaard met 4x4. Kom langs en overtuig uzelf van z’n kwaliteiten tijdens een overtuigende proefrit! Onder leiding van Nikki ten Zij thoff werd afgelopen maandag een bijeenkomst gehouden met betrokken bewoners om eens te brainstormen over de mogelijk heid de bezettingsgraad te ver hogen naar 85 procent. Nikki organiseerde deze bijeenkomst in samenwerking met het be stuur van De Boog, in het kader van haar opleiding Culturele en Maatschappelijke Vorming (CMV). Secretaris Yvonne van der Tol was erg blij met de bijeenkomst: “Dit buurthuis heeft twee zalen van zo’n 50 m2 De specificaties, omschrijvingen en afbeeldingen zijn enkel ter illustratie, waaraan geen rechten kunnen warden ontleend Vermelde prijzen bjn indicatief, exclusief Ideateriaangebrachte opties en pakketten, inclusief btwfbpm en exclusief kosten rijklaarmaken. Raadpleeg ons voor het actuele leasefarief. Ontvang een kxk-njtraming cadeau bij aanschaf van uw Jeep. Rijtrainingsvoorwaarden zijn gepubliceerd op www.jeepacademy.nl Gemiddeld verbruik d.S - 8.7 mJO km (15.2 -11.S km/U CO,-uitstaal 172 - 282 grfkm. Wijzigingen voorbehouden. Kijk voor meer informabe en voorwaarden op onze website. Op het Coenecoop College in Waddinxveen werd afgelopen week een klimbegeleiderscursus gehouden. In drie lessen kregen leerlingen instructie hoe ze anderen veilig kunnen zekeren bij het klimmen. De lessen werden door een speci ale ‘outdoor-instructeur’ gegeven in sporthal de Dreef. De leerlingen kregen een mooi certificaat. FOTO: RONALD STAM 5

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21