Korbis pakt opnieuw een punt Nicolaas Boys verplettert Floreant-zondag Jitae Wtest F I Clubrecords sneuvelen op loopduels Antilope ‘Heerlijke overwinning’ voor Be Fair: 0-2 Nu al inschrijven voor Langs de Gouwe loop I f Atletiek Nederlaag voor De Gouwe ASW verliest op eigen veld met 3-1 van VEP en oud-coach Edwin de Bruin 4 I t J 1 Altijd actueel: de weekkrant.nl www.gouwekoerier.nl www.weekbladwaddinxveen.nl I d- asaaMMi Zondag derdeklasse B I - De jeugd van de Boskoopse atle tiekvereniging AV’47 was goed op dreef met overwinningen en records. Een compleet verslag staat op de wedsite van De Gouwe Koerier. y. Sport Regio 1 Johan van Hoek. FOTO PR a 1 W h J FOTO PR Floreant-zaterdag en -zondag verliezen beide. FOTO: PR Waddinxveen/Boskoop Na een lange zomerstop kon er afgelopen zaterdag weer waterpolo gespeeld worden in het nieuwe Gouwebad De Sniep. On der leiding van de nieuwe coach Remko Overdam is de ploeg een nieuwe weg ingeslagen, wat moeten leiden tot verdere ontwik keling van de spelers. De tegenstander in het be kertoernooi was het derde herenteam van AZC uit Alphen. De Gouwe startte goed en kwam verdiend op voorsprong. Alexan der Schot rondde de eerst manmeer succesvol af. Een afstandsschot passeerde keeper Elian van Houten, waardoor de eerste periode met een 1-1 stand werd afgesloten. Ook in de tweede periode speelde de Gouwe zeer de gelijk, toch kwamen de be zoekers via twee doelpunten op een 1-3 voorsprong. De Gouwe zette aan en kwam via een break op 2-3 van Alexander Schot. Met nog 1 seconde op de klok schoot Alexander Schot de 3-3 ruststand op het scorebord. In de derde periode zakte het spel van De Gouwe iets in en met enig fortuin kwam AZC weer op voor sprong. De laatste periode werd begonnen met een 3-5 achterstand en het was wederom AZC dat de score opende. Joep van Straalen zorgde voor de 4-6. De bezoekers bepaalde de eindstand op 4-7. Volgende week is het aan De Gouwe om de achterstand weg te poetsen. Waddinxveen Na vorige week al een punt te hebben gepakt tegen Vitesse was het deze keer in Poortu- gaal de beurt aan RWA om een puntje af te staan aan promo vendus Korbis. RWA liep halverwege de eerste helft uit naar een 6-2 voorsprong. Vanaf dat moment kreeg Korbis verdedigend grip op de aanvallen van RWA .Tegen het einde van de eerste helft sloop Korbis steeds iets dichterbij en zag RWA vertwij feld naar het scorebord kijken in Capelle aan den IJssel op bezoek bij het eveneens punt loze SVS. Floreant-zaterdag leed zater dag uit in Berkel zijn eerste competitienederlaag. In een drijfnatte ambiance werd het 2-1 voor de thuisclub. Onno- toen bij rust de stand op 7 - 7 stond. Na rust liet het eerste doelpunt lang op zich wachten. Pas tien minuten na rust wist Korbis het scoren te hervatten, wat niet heel veel later werd beant woord door RWA. Vanaf dat moment vielen de doelpunten om en om, waarbij RWA steeds de leiding name in de score. Qua spelniveau ont liepen de ploegen elkaar niet zo veel. Zowel bij Korbis als bij RWA was er een aanvalsvak dat maar moeizaam tot scoren kwam. Was het beide vakken dan toch gelukt om tot scoren te komen, scoorde het andere vak van Korbis en RWA bin nen een mum van tijd. Drie minuten voor tijd benutte aanvoerder en topscoorder met zes doelpunten, Gerben Wijstra wederom een straf- worp en zette daarmee de eindstand op 13 - 13. Beide ploegen kregen in de slotmi nuut nog een grote moge lijkheid om de winnende te maken, maar zowel Korbis als RWA slaagde hier niet in. Waddinxveen SC Antilope hield een onderlinge wedstrijd op loopafstanden van 100 me ter tot en met 2.000 meter. Wim Schild liep op de 200 meter 0.3 seconde sneller dan zijn Nederlands record 85 plus. Op de 600 meter nam Tiemen van Daalen zette een scherpe tijd neer. Waddinxveen Be Fair speelde bij BSC’68 en won. In de 26e minuut scoorde Aggie el Azzouti op aangeven van Willem Jan Oosterveen met een hard schot over de doelman van BSC de 0-1. In de tweede helft gooide Be Fair meer pressie in de strijd. Daarna zorgde de grensrechter van BSC ervoor dat twee keer (onterecht) buitenspel werd gegeven, terwijl Be Fair nagenoeg vrije doorgang had. Rond de zeventigste minuut kwam Be Fair goed weg. Bij een scrimmage haalde Maus van Tol een bal van de lijn. Vijf minuten voor tijd maakte Aggie el Azzouti een eind aan alle spanning. In een rebound scoorde hij de bevrijdende tweede treffer, 0-2. ‘Een heerlijke overwinning’, volgens trainer Mark Weel. De Jitae Taekwondo Club in Waddinxveen probeert door innovatie nieuwe en bestaande leden te binden en te boeien. Daarom werd op zondag 18 september de eerste Jitae Fittest georganiseerd in Waddinxveen. Kijk voor meer informatie over taekwondo op www.jitae.nl. FOTO PR open tot en met 29 septem ber. De loop kent de volgende onderdelen: een kidsrun, sportief wandelen, de officiële wedstrijdloop over 10 km en de prestatielopen over 5, 10 en 15 km. Voor meer informatie: 0182-614589 of 0172-645122. Boskoop Na drie speelronden is Floreant-zondag nog puntloos. In Boskoop was Nicolaas Boys, een van de koplopers, Floreant op alle fronten de baas: 1-6. De geel-blauwen stonden bij de rust al met 3-0 achter. Een stand die als onverdiend werd ervaren. Aan alle drie de goals zat een buitenspelluchtje. Niettemin stapte de ploeg na de thee geladen het veld weer in, er op gebrand tegen te scoren. Maar na tien minuten werden deze plannen al om zeep geholpen. Door dat Nicolaas Boys er 0-4 van maakte. Dennis Blom redde daarna alvast de ‘twijfel achtige’ eer: 1-4. Het zou zelfs 1-6 worden. Volgende week gaat Floreant dig verlies deelde de lakens uit. Rond het eerste half uur kwamen de Boskopers op voorsprong uit een aan val waarbij Bart van Herk de bal perfect op het hoofd van spits Jeffrey Hilgeman plaatste die liet zien dat hij ook koppend kan scoren: 0-1. Floreant creëerde daarna nog kansen op een hogere score, maar kreeg de bal toch niet meer tussen de palen. Het wist ook de voorsprong niet te behouden. Die werd in het laatste kwartier door persoonlijke fouten bij het uitverdedigen uit handen t gegeven. ‘Een gestolen overwinning’, gaven ze bij Berkel toe. Floreant kocht daar weinig voor. Zaterdag komt aartsrivaal WDS naar Boskoop. Waddinxveen SC Antilope houdt zondag 2 oktober De Hardloop- winkel Langs de Gouwe loop in Waddinxveen. De voorinschrijving via www. langsdegouweloop.nl is inmiddels geopend en blijft 041 In zijn kielzog slaagden Jens. Looijen en Frank Bleeker er in hun eigen PR fors te verbeteren. Johan van Hoek en junior A Jelle Meijer liepen een clubrecord op de 2.000 meter. Vincent Kruit en Kars Brouwer finishten op de 100 meter exact dezelfde tijd. wwiu.scantilope.nl tjK,

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31